Pikaram

Instagram Stories,Images and Videos

tironasshow's Stories, Images and Videos on Instagram | Tironas

tironasshow's Stories, Images and Videos on Instagram | Tironas

Tironas

@tironasshow

Sport⚽️ Gossip&Argetim&Humor 🎃 Politike🌍 Aktualitet📰 Fashion&Trends👓 Dance&Music&Film🎬🎶

Find tironasshow's Recent Instagram tironasshow Stories, Images and Videos. Browse tironasshow(Tironas)'s recently sharing on Instagram.

Share 0 0

Share 0 0

Share 0 0

Kam studiu n Hollande une o zgerdhimtar!O hajdut,o kriminel,o narkotrafikant!😡 Ti bashke me oligarket e tu! Boll ke nejt 6 vjet npushtet,hapi rrugen qeverise tranzitore dhe largohu nga shqiperia,se je kapur me duart ne thes!Tani e kam rradhen une ti fus duart ne thes,more vesh, mora thuaj!😠🤨🤭😂😂

Share 0 26

Shqiptaret🤷‍♂️😂😜😁

Share 0 13

3 gjera njohin mire te rinjte ne Shqiperi:Kafen,Hashashin dhe Noizyn/Babastarin😛🤣😂

Share 0 40

Sepse edhe ky Njeri ka nevoje per momentet e tij te relaksit.🤷‍♂️

Share 0 80

Kur te kane mbaruar superfuqite por ke per detyre te shpetosh boten..😂😂

Share 3 131

Si dalin ne foto adoleshentet ne europe vs adoleshentet shqiptare.😛

Share 2 134

hahaha phuu miq rrjetë e jashtme,per pak sa nuk shenoi😂😂

Share 0 137

Zbulohet arsyeja pse Allegri u largua nga stoli Juventusit! Arsyeja ishte mungesa e vizionit te perbashket per merkaton e verës..!😜😂

Share 0 44

🤔

Share 0 106

😂

Share 0 119

hahaha🤣😂😂

Share 0 126

Me ngjan mua apo Vangjushi i ngjan shume Bishtkrimbit tek Harry Potter?😜😂😂

Share 0 56

Sipas World Happines Report, per vitin 2019 ,Finlanda eshte ne vendin e pare ne klasifikimin e shteteve me te lumtura ne bote.Shteti skandinav dallon per standartin e larte te jeteses,nivelin e ulet te korrupsionit,dhe numrin me te madh te pemëve per kilometër katror ne te gjithe globin.Kjo eshte lista e 10 shteteve me te lumtura ne bote:1)Finlanda 2)Danimarka 3)Norvegjia 4)Islanda 5)Hollanda 6)Zvicra 7)Suedia 8)Zelanda e re 9)Kanada 10)Austria.

Share 0 41

Eshte vetem pershtypja ime apo vajzat italiane jane pergjithesisht me natyrale,'cool' dhe 'fresh' ?Pergjithesisht...

Share 0 66

Sot,ne 8:30 Juventus - Atalanta,festohet Scudetto dhe celebrohet largimi i Barzagli dhe Allegrit. #calcio #football #seriea #soccer #sport #championsleague #futbol #italia #italy #inter #follow #napoli #milan #like #serieatim #cr #acmilan #roma #love #instagood #milano #juventus #fifa #futebol #goal #instagram #ronaldo #ultras #tifosi #bhfyp

Share 0 87

😜😂Miresekeni ardhur te nderuar miq ne kete super mbremje ne Niko Dovanaa!😜

Share 0 101

Kompania me serioze eksportuese shqiptare, Toyota Yaris,pasi ka fituar tregun vendas,tashme kerkon te depertoje ne tregun e huaj.Produktet e sofistikuara te kesaj kompanie,kane joshur Europianet,te cilet jane duke pritur ne radhe per te blere automjetin me te ri te hedhur ne treg,i cili gersheton sigurine dhe rehatine se bashku ne nje mjet te vetem.☝️😜😂

Share 1 140

🤔☝️

Share 1 81
Load More

Recent Medias Analytics

1.52KTotal Likes

7Comments

91Sharings

Normal Best Filter

0 Mentions

16h Last Post

30 Hashtags

0 Check in